XXV Ranking Liceów i Techników „Perspektywy 2023”

Szklane statuetki dla laureatów rankingu

XXV Ranking Liceów i Techników „Perspektywy 2023”

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy - logo

W 25. edycji Rankingu Liceów i Techników “Perspektywy” przeanalizowały wyniki 1360 liceów ogólnokształcących (spośród 2200) i 1185 techników (spośród 1745), które spełniły kryterium wejścia do Rankingu.

Wyróżniono 13 szkół województwa kujawsko-pomorskiego: Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w Toruniu (II miejsce w Rankingu Liceów), VI Liceum Ogólnokształcące  im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, IV Liceum Ogólnokształcące  im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu, I Liceum Ogólnokształcące  im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, Katolickie Liceum Ogólnokształcące  Księży Pallotynów Collegium Culmense w Chełmnie, I Liceum Ogólnokształcące  im. Cypriana K. Norwida w Bydgoszczy, I Liceum Ogólnokształcące  im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku, Technikum Elektroniczne nr 7 im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy (VI miejsce w Rankingu Techników), Technikum Budowlane nr 3 w Bydgoszczy, Technikum Leśne im. Adama Loreta w Tucholi, Technikum Ekonomiczne nr 6 w Bydgoszczy, Technikum nr 4 w Bydgoszczy, Technikum nr 4 we Włocławku.

Wyróżnione Złotą Tarczą szkoły otrzymały od Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty listy gratulacyjne, statuetki oraz nagrody rzeczowe.

7 lutego 2023 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

6,139,049