“Wielka Gra” w bibliotece

“Wielka Gra” w bibliotece

„Wielka Gra” tuż, tuż!

 

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu po raz 28. zaprasza dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z miasta i powiatu inowrocławskiego do udziału w konkursie czytelniczym “WIELKA GRA”.

Celem konkursu jest przybliżenie twórczości znanych i lubianych autorów oraz zachęcenie do czytania. W tym roku będą to kolejne części serii o Harrym Potterze Joanne K. Rowling, wybrane tytuły Misia Paddingtona Michaela Bonda oraz Pamiętniki nastolatki Beaty Andrzejczuk, która będzie gościem specjalnym finału konkursu.

Zgłoszenia do udziału w konkursie przyjmuje Oddział dla Dzieci „Tajemniczy Ogród” oraz wszystkie filie Biblioteki Miejskiej do 30 kwietnia 2019 r. Pisemne eliminacje odbędą się 11 maja o godz. 10.00, natomiast finał 18 maja 2019r. również o godz. 10.00 w Oddziale dla Dzieci „Tajemniczy Ogród” Biblioteki Głównej przy ul. Kilińskiego 16.

Dla finalistów przewidzieliśmy nagrody. Szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie internetowej http://www.jan-kasprowicz.bmino.pl oraz na naszym fanpage’u https://www.facebook.com/bmijk.inowroclaw.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,844,626