#wesprzyj z nami, czyli Książka na telefon

#wesprzyj z nami, czyli Książka na telefon

 

Chociaż większość księgarń zamyka swoje drzwi przed czytelnikami, nadal możemy kupować u nich książki! Jeżeli możemy #zostanmywdomu i czytajmy literaturę. Chociaż nadchodzące miesiące będą trudne dla nas wszystkich, pojawienie się wspierających społeczności cyfrowych jest – i będzie – cudowną rzeczą do zobaczenia.

#wesprzyj z nami to przedsięwzięcie wspierające lokalnie księgarnie stacjonarne,  zainicjowane i sfinansowane przez dystrybutora książek OSDW Azymut. W akcji biorą udział wszystkie chętne księgarnie stacjonarne (niezależnie od współpracy handlowej z dystrybutorem). OSDW Azymut jest również organizatorem ogólnopolskiego wydarzenia Noc Księgarń.

Czytelnicy, zainteresowani kontaktem z księgarniami w celu dokonania zakupu, mogą nieodpłatnie korzystać z informacji zamieszczonych na stronie internetowej projektu. Zgodnie z zaleceniami prezesa Rady Ministrów, ministra zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego akcja promuje wyłącznie bezkontaktowe formy zamawiania (telefoniczne, mailowe) i dostarczania (wysyłkowe) książek.

Szczegóły akcji oraz regulamin dostępny tutaj

Źródło: ksiazkanatelefon.pl

Fot. Pixabay

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we WłocławkuLiczba odwiedzin:

6,255,699