„Ważne Numery” | Spektakl Charytatywny Teatru Magmowcy

„Ważne Numery" | Spektakl Charytatywny Teatru Magmowcy

„Ważne Numery” | Spektakl Charytatywny Teatru Magmowcy

Dwór Artusa - logo

W obliczu aktualnych wydarzeń wszyscy jesteśmy zaniepokojeni sytuacją, w której znaleźli się nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy. W trakcie wojny wsparcia potrzebują również osoby wokół nas, rodziny, najbliżsi, a także przyjaciele Dworu Artusa. W wyniku zaistniałych zdarzeń rodzina jednej z pracownic Teatru Magmowcy od wielu dni przebywa w schronie w Charkowie. Nadzieżda i Siergiej Pagarielovie oraz Ola, Ira, Danil (15 lat ), Wasilisa (4 lata) Bulgakovie proszą o pomoc.

Podczas spektaklu Ważne Numery, każdy będzie miał możliwość wsparcia potrzebujących. Wstępem na wydarzenie jest datek w dowolnej kwocie, który zostanie przekazany dla osób z Ukrainy.

Podczas spektaklu dowiecie się, co wydarzyło się przy straganie Pani Cybluskiej. Zaginięcie małego psiaka, choroba, a nawet pożar! Na szczęście w pobliżu jest dzielny Policjant Ignacy, który razem z dziećmi przebranymi za pogotowie, straż pożarną, policję, straż miejską oraz ekipę sprzątająca, ruszają na pomoc Pani Cybulskiej, podobnie jak my wspólnie pomagamy teraz Ukrainie!

Zespół tworzący teatr objazdowy Teatr Magmowcy wystawia spektakle dla dzieci na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego od ponad 10 lat. Ich celem jest zapewnienie nam artystycznego i emocjonalnego doświadczenia, które na długo zapadnie nam w pamięć.

Wstępem na spektakl jest datek w dowolnej kwocie, który zostanie przekazany dla osób potrzebujących z Ukrainy

Kiedy: 12.03.2022 (sobota), godz. 18:00
Gdzie: Filia Dom Muz | Podgórz

Wstęp wolny!

10 marca 2022 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,683,077