Warsztaty Florystyczne – Dynia w roli głównej

Dynia w roli głównej

Warsztaty Florystyczne – Dynia w roli głównej

Centrum Kultury Dwór Artusa

Z myślą o tych, którzy chcieliby stworzyć coś niepowtarzalnego i włożyć w to własne uczucia Dwór Artusa przygotował specjalne Warsztaty Florystyczne, dzięki którym wspólnie wejdziemy w żywy dialog z naturą i samodzielnie będziemy kreować niesamowite kompozycje roślinne pełne rozmaitych faktur, kształtów i zapachów!

Nie można zaprzeczyć, że dynia jest niekwestionowaną królową jesieni. Nie mogło jej zabraknąć także w Dworze Artusa! W trakcie listopadowych warsztatów pod okiem florystki stworzymy samodzielnie wykonaną aranżację florystyczną w jesiennym klimacie. Bazą naszej kompozycji będzie wydrążony owoc dyni, który wypełnimy materiałem roślinnym, gałązkami ozdobnych krzewów oraz udekorujemy jesiennymi dodatkami.

Międzypokoleniowe spotkanie z dynią to miło spędzony czas, który zaowocuje piękną ozdobą do domu, a także interesującą lekcją przyrody dla ciekawych świata dzieci. Podzielimy się również z Wami pysznymi przepisami z dyniowego miąższu!

Harmonogram kolejnych spotkań:

  • 09.12.2021 – Bożonarodzeniowe Kompozycje
  • 13.01.2022 – Flower Boxy | Dzień Babci i Dziadka
  • 10.02.2022 – Kula Miłości | Kokedama
  • 10.03.2022 – Mikroklimat w szkle
  • 07.04.2022 – Wielkanocne Kompozycje
  • 12.05.2022 – Wianki
  • 09.06.2022 – Bukiety okolicznościowy

 

Więcej informacji o wszystkich Warsztatach Florystycznych i karnecie – TUTAJ!

Warsztaty poprowadzi Aleksandra Strzelec –  florysta, architekt krajobrazu i edukator. Od 3 lat prowadzi warsztaty florystyczne w Filii Dom Muz RUDAK. Wszystko, co jest związane z naturą, jest jej najbliższe. Florystyka to niezmiennie jej największa pasja, którą cały czas rozwija w sobie. Najlepiej czuje się w ogrodzie, w lesie, na polu i na łące – czerpie z natury pełnymi garściami! Czerpcie i Wy!

Zapewniamy Uczestnikom do dyspozycji niezbędny materiał florystyczny. Uczestnikom przydadzą się własne rękawiczki i naczynie na miąższ.

Koszt: bilet jednorazowy: 55 zł (na wybrane ze spotkań), karnet na 5 spotkań 230 zł*. Po zakupieniu karnetu prosimy o potwierdzenie przybycia na poszczególne spotkania minimum 4 dni robocze przed ich rozpoczęciem na adres e-mail: aleksandra.strzelec@artus.torun.pl

Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów: aleksandra.strzelec@artus.torun.pl

* Na każdym spotkaniu płacimy za stanowisko (materiały na jedną kompozycję), przy stanowisku może pracować od 1 do 3 osób, więc kupując jeden bilet możecie ze sobą zabrać dziecko, mamę, sąsiadkę czy partnera.

Kiedy: 18.11.2021 (czwartek), godz. 18:00
Gdzie: Filia Dom Muz | Rudak
Bilety: 55 zł / normalny

KUP BILET – TUTAJ

16 listopada 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,579,045