Warsztaty dla nauczycieli języka niemieckiego

Warsztaty dla nauczycieli języka niemieckiego

Goethe-Institut Warszawa oraz Medioteka Języka Niemieckiego w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy zapraszają na warsztaty „Internetowy uniwersytet dziecięcy na lekcji języka niemieckiego – 3 fakultety, 30 filmowych wykładów, ponad 240 interaktywnych zadań“, które odbędą się w Czytelni PBW w Bydgoszczy 3 października 2019 r. (czwartek) w godz. 15.30 – 18.40, referentka: Agnieszka Krajewska.

Rejestracja: zgłoszenia uczestników przyjmowane będą do 29 września 2019 r. pocztą elektroniczną: czytelnia1@pbw.bydgoszcz.pl.

Niemiecki internetowy uniwersytet dziecięcy jest innowacyjnym projektem, który odwołuje się do ciekawości ucznia, rozwija twórczo jego myślenie i przybliża język niemiecki. KINDERUNI to 3 fakultety, 30 filmowych wykładów, ponad 240 interaktywnych zadań oraz materiały dydaktyczne na lekcje języka niemieckiego w szkole. Program KINDERUNI powstał z myślą o dzieciach 8 – 12 lat. Tematy lekcyjne są atrakcyjne również dla dzieci starszych, a nawet dla dorosłych.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączniku.
Organizatorzy uprzejmie proszą o zabranie ze sobą laptopa/netbooka/tabletu, jeżeli istnieje taka możliwość.

Grafika: kinderuni.goethe.de/?lang=pl

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

5,852,475