Warsztaty “Budowanie zespołu i praca z grupą nie tylko teatralną”

Warsztaty “Budowanie zespołu i praca z grupą nie tylko teatralną”

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury zaprasza młodzież i osoby dorosłe do udziału w warsztatach “Budowanie zespołu i praca z grupą nie tylko teatralną”.

Adresaci:
Instruktorzy i animatorzy kultury, nauczyciele, wychowawcy świetlic środowiskowych, liderzy grup i zespołów teatralnych, wszystkie osoby zainteresowane teatrem: dorośli oraz młodzież powyżej 16 roku życia.

Cel:
Przekazanie skutecznych narzędzi parateatralnych – ćwiczeń i zadań pomagających w integracji i budowaniu zespołu np. klasowego lub grupy teatralnej. Doskonalenie umiejętności niezbędnych w pracy w grupie i z grupą.

Program:
Zajęcia prowadzone w formie ćwiczeń o charakterze warsztatowym, polegające na doświadczaniu – realizowaniu przykładowych ćwiczeń i zadań służących integracji grupy czy zespołu. Team building – wprowadzenie w budowanie zespołu, ćwiczenia, zabawy i zadania integrujące. Uczestnicy warsztatów nauczą się korzystać z różnych środków, m.in.: rekwizytów, materiałów do kolorowania i rysowania czy zabaw w grupie.

Prowadzący:
Agnieszka Zakrzewska – pedagog teatru, animatorka kultury, instruktor teatralny. Specjalista ds. teatru i interdyscyplinarnych przedsięwzięć kulturalnych Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu. Przez ponad pięć lat zdobywała doświadczenie w pracy jako nauczyciel-instruktor w Młodzieżowym Domu Kultury „Ochota” w Warszawie. Współpracowała z teatrami amatorskimi z Torunia i Warszawy. Realizowała projekty teatralne mające finał na ulicach oraz deskach teatrów Torunia i Warszawy. Absolwentka pedagogiki teatru przy Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Instytucie Kultury Polskiej UW, a także Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży przy PWST w Krakowie, Filia we Wrocławiu oraz historii o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła również Policealne Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu.

Harmonogram:
sobota 28 września 2019 r. w godz. 10.00-16.00 (z przerwą)

Warsztaty obejmują 8 godz. dydaktycznych
KIEDY 28 września 2019 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 20 września 2019 r.
MIEJSCE WOAK Toruń ul. Szpitalna 8
CENA 60 zł

INFORMACJE I ZGŁOSZENIA
Agnieszka Zakrzewska
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
tel. 56 6522755

Fot. Pixabay

 

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie