Wakacje w Bibliotece multimedialnej Pod Bażantem

Wakacje w Bibliotece multimedialnej Pod Bażantem

Książnica Kopernikańska w Toruniu zaprasza. Plastyka, programowanie i ruch – tak wyglądają wakacje w Bibliotece multimedialnej Pod Bażantem przy ul. Fałata 35 w Toruniu. Najpierw ruszymy z piaskownicy w szeroki świat, potem trochę poszalejemy i wreszcie zajmiemy się robotyką i programowaniem. Liczba miejsce jest ograniczona. Więcej informacji i zapisy: 56 652 09 80.

Harmonogram zajęć:

 • 10-14.07.2023 r.
  Warsztaty plastyczne: Ruszamy w świat!
  Weź udział w wakacyjnej podróży dookoła świata. Naszymi przewodnikami będą: wyobraźnia oraz opowiadania z książki Grzegorza Kasdepke “Z piaskownicy w świat!”. Każdego dnia odwiedzimy inny kraj, wykonamy kojarzące się z nim prace plastyczne. Spotkania są bezpłatne i skierowane do dzieci w wieku: od 3 do 12 lat (do 7 roku życia zapraszamy z opiekunem). Po świecie podróżujemy od godz. 12.00 do 14.00.
 • 24.07-04.08
  Team-Up: Wakacje w ruchu
  Daj upust emocjom, spędzając w ruchu radosne chwile w bibliotece! W programie zajęć: zabawy szalone i spokojne, wymagające precyzji lub szybkości, dla indywidualistów oraz dla tych, którzy wolą bawić się w zespole. Wszystko okraszone sporą dawką dobrego humoru oraz pozytywnych wibracji. Spotkania są bezpłatne i skierowane do dzieci w wieku 4+ Zapraszamy od godz. 13.15 do 14:15.
 • 24.07-04.08
  Programiści na start!
  Lubisz się uczyć w wakacje? Bez obaw – jeśli nauka, to tylko w formie kreatywnej zabawy. Robotyka i programowanie nadają się do tego idealnie. Pomoże nam w tym interaktywna gra ScootieGo i roboty Photony. Przygotuj się na czas pełen wyzwań i zdrowej rywalizacji. Spotkania są bezpłatne i skierowane do dzieci 7+ Trwają od godz. 12.00 do 13.00.

3 lipca 2023 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6634996