Tydzień kariery PSSE na kujawsko-pomorskich uczelniach

Tydzień kariery PSSE na kujawsko-pomorskich uczelniach

        Państwowa Uczelnia Zawodowa we Włocławku             UKW w Bydgoszczy

       

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o., we współpracy z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, Państwową Uczelnią Zawodową we Włocławku, a także Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy, zaprasza studentów do udziału w spotkaniach online z przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność na terenie Strefy.

Od 8 do 12 marca 2021r. codziennie będzie można spotkać się z potencjalnymi pracodawcami, zapoznać z ich działalnością, a także z ofertami praktyk, staży i pracy. Dodatkowo w ramach Tygodnia Kariery odbędzie się warsztat „Rekrutacja od podstaw – start dla młodych”, w czasie którego eksperci z Agencji Pracy Gi Group udzielą praktycznych porad niezbędnych w stawianiu pierwszych kroków na ścieżce kariery. Osoby zainteresowane poznaniem specyfiki pracy firmy projektowej z branży energetyki wiatrowej i sektora morskiego będą mogły spotkać się z projektantami z firmy Global Maritime.

Wszystkie spotkania realizowane są online na platformie Microsoft Teams, w formule interaktywnej umożliwiającej bezpośredni kontakt z prowadzącymi.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny i nie ma konieczności dokonywania wcześniejszej rejestracji – we wskazanym terminie wystarczy kliknąć na link i dołączyć do konkretnego wydarzenia. Do spotkania można dołączyć na komputerze lub w aplikacji mobilnej.

Więcej informacji – www.strefa.gda.pl

 

Źródło: strefa.gda.pl

8 marca 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,749,851