#Spoiler Alert! Part 6 (12 kwietnia)

cykl #Spoiler Alert w Dworze Artusa w Toruniu

#Spoiler Alert! Part 6 (12 kwietnia)

Centrum Kultury Dwór Artusa

W najnowszym odcinku #SpoilerAlert Łukasz Wudarski i Monika Dejnecka postanowili zaskoczyć Was jeszcze bardziej! Tym razem nie ograniczą się do jednego filmu, ale na tapetę wezmą kilka – bardzo szczególnie dobranych ekranizacji. Na pewno znacie wiele dzieł kinematografii, w których na samym końcu następuje zwrot akcji, całkowicie zmieniający naszą perspektywę, interpretację bohaterów jako dobrych lub złych, czy nawet całościowe rozumienie fabuły. Czyż może być coś gorszego niż zdradzenie Wam właśnie tego charakterystycznego zwrotu akcji? Przekonacie się o tym już w najbliższym odcinku!

Jak zwykle spotykamy się na artusowym Facebooku i YouTube, by dzięki podpowiedziom Łukasza Wudarskiego i Moniki Dejneckiej odgadnąć, o jakich filmach będzie mowa. Dwoje prowadzących zdradzi Wam, jak zwykle sporo o fabule, postaciach grających w filmie, ale w szczególności o tym, jak reżyserzy próbowali nas w nich zaskoczyć. Odsłonią przed Wami prawie wszystko… ale jak zwykle nie podadzą tytułów! To Waszym zadaniem będzie zgadnąć, o jakich dziełach mówi dwójka ekspertów.

#Spoiler Alert poprowadzą dwie silne osobowości – Łukasz Wudarski i Monika Dejnecka. On nie cierpi musicali, ona nie płakała po Mufasie.

Transmisja na żywo wydarzenia dostępna będzie bezpłatnie na Facebooku i YouTube Dworu Artusa w dniu wydarzenia o godz. 18:30, a także po jej zakończeniu na obu profilach bez ograniczeń

Kiedy: 12.04.2021 (poniedziałek), godz. 18:30
Gdzie: YouTube i Facebook Dworu Artusa

Wstęp wolny!

8 kwietnia 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,747,946