“Śpiewanie przy fortepianie” i Kawiarnia Niepodległa w BMIno

“Śpiewanie przy fortepianie” i Kawiarnia Niepodległa w BMIno

Kawiarnia Niepodległa

W ramach obchodów związanych z rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza zaprasza do udziału w spotkaniu literacko-muzycznym, który został przygotowany przy udziale  Pracowni Literacko-Artystycznej.

Prowadzący spotkanie, dr Michał Siewkowski, przywoła klimat i nastrój kawiarń z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Zespół muzyczny „Kwartet sympatyczny” z pewnością zachęci do wspólnego śpiewania szlagierów międzywojnia. Nie zabraknie poezji, aromatycznej kawy, a także słodkiego poczęstunku.

Zapraszamy do Saloniku Literacko-Artystycznego 8 listopada na godzinę 17:00.

Bezpłatne wejściówki można odebrać na tydzień przed spotkaniem w Wypożyczalni dla Dorosłych przy ulicy Kilińskiego 16.

 “Śpiewanie przy fortepianie”

Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza zaprasza na drugie spotkanie muzyczne  „Śpiewanie przy fortepianie”, które odbędzie się 6 listopada o godzinie 18:00. Tym razem tematem przewodnim będzie odrodzenie Polski po latach niewoli. Przy akompaniamencie Marii Nowosad wspólnie zaśpiewamy m.in.  „Przybyli ułani”, „Piękna nasza polska cała”, „ Płynie Wisła płynie”. Dla uczestników spotkań przygotowano teksty pieśni, które zostaną rozdane przed spotkaniem – odbędzie się ono w Saloniku Literacko-Artystycznym. Wstęp wolny.

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl

Organizacja: KPCEN w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie