Rusza rejestracja na Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów Perspektywy 2023!

Rusza rejestracja na Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów Perspektywy 2023!

Salon Maturzystów Perspektywy 2023 (5-29 września) to miejsce, gdzie maturzyści projektują swoją ścieżkę kariery. Jak co roku we wrześniu Fundacja Edukacyjna Perspektywy wraz z uczelniami gospodarzami organizuje ogólnopolską kampanię informacyjną – jednym z miast na trasie Salonu jest Bydgoszcz, a 11 września rusza rejestracja na poszczególne spotkania.

Kujawsko-Pomorski Salon Maturzystów odwiedzać będzie można 28-29 września, w godz. 9.00-15.00. Na Politechnice Bydgoskiej (Auditorium Novum, al. prof. S. Kaliskiego 7) na zarejestrowanych gości czekają m.in.: wykłady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku (egzaminy maturalne z przedmiotów głównych i dodatkowych, m.in. geografii, historii, WOS-u), spotkania z przedstawicielami uczelni (m.in. w sprawie wyboru ścieżki edukacyjno-zawodowej), a także prezentacja oferty edukacyjnej uczelni. W części targowej (wizyta na stoiskach nie wymaga rejestracji) prezentować się będą uczelnie, wydawnictwa i inni.

Podczas Salonu każdy zarejestrowany uczestnik odbierze za darmo (lub pobierze kod do e-booka) topową publikację Perspektyw, czyli „Informator dla Maturzystów 2024”. Można w nim znaleźć nie tylko wiarygodne informacje o „nowej” maturze (czyli egzaminach w formule 2023 – harmonogram, porady związane z najważniejszymi przedmiotami maturalnymi itp.), ale też Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2023 i Ranking Kierunków Studiów (74 najpopularniejsze kierunki!) oraz informacje o zasadach przyjęć na wszystkie uczelnie na rok akademicki 2024/2025.

Rejestracja na spotkania: www.salonmaturzystow.pl
Wstęp wolny.

Patron medialny Kujawsko-Pomorskiego Salonu Maturzystów: Polskie Radio PiK.
Patron medialny ogólnopolskiej kampanii informacyjnej Salon Maturzystów Perspektywy 2023: strefaedukacji.pl.

11 września 2023 r.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6665369