Rekrutacja do programu stypendialnego dla przyszłych nauczycieli

Program stypendialny Szkoły Edukacji

Rekrutacja do programu stypendialnego dla przyszłych nauczycieli

Szkoła Edukacji logo

Szkoła Edukacji PAFW i UW po raz szósty otwiera program stypendialny dla przyszłych i już aktywnych nauczycieli. Absolwenci studiów magisterskich mogą zdobyć wysokie stypendium, darmowy akademik w Warszawie i uprawnienia do nauczania wybranego przedmiotu.

Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi jedyne w Polsce bezpłatne dzienne studia podyplomowe dla przyszłych nauczycieli języka polskiego, biologii, matematyki oraz historii i WOS. Program jest skierowany do magistrów polonistyki, historii, matematyki i biologii, a także do absolwentów kierunków pokrewnych do matematyki i biologii. Aplikować mogą zarówno osoby, które skończyły lub właśnie kończą studia, jak i takie, które już pracują  – na przykład w korporacji – ale chciałyby coś w swoim życiu zmienić. To także propozycja dla już aktywnych nauczycieli i nauczycielek, którzy chcą rozwijać swój warsztat.

Nauka w Szkole Edukacji trwa 10 miesięcy. Przez cały ten czas studenci mogą liczyć na stypendium w wysokości od 1500 do 2000 złotych. Osobom spoza Warszawy dodatkowo przysługuje darmowy jednoosobowy pokój w akademiku UW. Absolwenci otrzymują dyplom Uniwersytetu Warszawskiego, uprawnienia nauczycielskie i propozycję pracy w szkole.

Rekrutacja trwa do 27 czerwca. Szczegółowe informacje na temat programu stypendialnego dostępne są na stronie www.szkolaedukacji.pl.

Więcej informacji:
Adriana Bąkowska
tel. 783 087 864
a.bakowska@szkolaedukacji.pl

26 maja 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,747,950