Promocja książki Katarzyny Sarnowskiej

28 Lut Promocja książki Katarzyny Sarnowskiej

6 marca o godz. 17.00 w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włocławku odbędzie się spotkanie z Katarzyną Sarnowską, autorką cyklu „Nad Jeziorakiem”.

Katarzyna Sarnowska – tłumaczka i pisarka. Autorka czterech powieści obyczajowych oraz kilku przekładów, tomiku poezji oraz książki dla dzieci. Mama trójki dzieci (dwojga dorosłych i nastoletniego syna). Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów z Dziedziny Kultury i Historii Wielkiej Brytanii w Instytucie Studiów Brytyjskich. Przez wiele lat pracowała jako wykładowca akademicki, a obecnie prowadzi własne biuro tłumaczeń. Wielbicielka jogi, jazdy na rowerze, podróży, literatury brytyjskiej oraz Włoch.
W 2019 w Wydawnictwie Czwarta Strona ukazała się powieść „Rejs po szczęście” z cyklu „Nad Jeziorakiem”. „Serce za burtą” to kolejny tom tej serii. Jest to kontynuacja losów trójki przyjaciółek, które łączy wspólna pasja i miłość do jednego miejsca na ziemi, które jest „lekiem na całe zło”.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku

Termin: 6 marca 2020 r., godz. 17.00
Miejsce: Filia nr 11, ul. Łęgska 28

Wstęp wolnyPomoc | Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin |Deklaracja dostępność| Redakcja | Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Liczba odwiedzin:

2,614,962