Nowoczesna multiwyszukiwarka INTEGRO w bibliotece pedagogicznej we Włocławku

31 marzec Nowoczesna multiwyszukiwarka INTEGRO w bibliotece pedagogicznej we Włocławku

KPCEN Włocławek

Z przyjemnością informujemy, że po reinstalacji systemu PROLIB została uruchomiona multiwyszukiwarka INTEGRO, która zastąpiła katalog Opac WWW.

Multiwyszukiwarka INTEGRO umożliwia  wyszukiwanie, w sposobów podobny do korzystania z popularnych wyszukiwarek internetowych np. Google czy sklepów internetowych. Czytelnik może wyszukiwać publikacje w Katalogu biblioteki lub w Zasobach Cyfrowych obejmujących zasoby IBUK Libra oraz biblioteki cyfrowej Wolne Lektury. Ma możliwość ograniczenia wyników wyszukiwania za pomocą wybranych filtrów m.in. typu publikacji, autora, tematu czy roku wydania itp. Integro umożliwia również samodzielne zamawianie, rezerwowanie i prolongowanie materiałów bibliotecznych, zmianę adresu e-mail lub hasła, pozwala sprawdzić termin oddania wypożyczanych zbiorów, dowiedzieć się o naliczonych karach, przesłać wyniki przeszukiwań drogą elektroniczną.

Mamy nadzieję, że nowy katalog pozwoli Państwu w jeszcze prostszy i szybszy sposób dotrzeć do informacji o naszych zbiorach bibliotecznych.

Zachęcamy do korzystania z multiwyszukiwarki INTEGRO

 

31 marca 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

4,833,696