Mój ulubiony bohater literacki

Dziecko maluje farbami

Mój ulubiony bohater literacki

Biblioteka Miejska im. Wiktora Kulerskiego w Grudziądzu zaprasza dzieci i młodzież do 15 roku życia do udziału w konkursie plastycznym, organizowanym w ramach projektu “Spotkanie na żądanie – odsłona druga”.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do wykonania jednej pracy plastycznej w formacie A4, przedstawiającej swojego ulubionego bohatera literackiego z książek polskich autorów. Prace mogą być wykonane dowolną techniką (farby, kredki, wycinanki, wydzieranki, wyklejanki itd.). Do pracy należy dołączyć obowiązkowo podpisaną przez opiekuna dziecka kartę zgłoszeniową, która stanowi załącznik nr 1 do regulaminu.

Prace wraz z wypełnionym formularzem i oświadczeniem należy dostarczyć osobiście do gmachu biblioteki, bądź przesłać pocztą tradycyjną na adres:

Biblioteka Miejska im. W. Kulerskiego
Dział dla Dzieci i Młodzieży
ul. Legionów 28
86-300 Grudziądz
 
w terminie od 22 czerwca do 22 sierpnia 2020 roku.
Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się do końca wakacji.
Do wygrania: bony podarunkowe oraz wejściówki na spotkanie z autorem książek dla dzieci i młodzieży.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych
Fot. Canva
Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie