Młodzieżowy Klub Filmowy. Klub na Podgórzu

Grafika Młodzieżowy Klub Filmowy, na zielonym tle dziewczynka o czarnych włosach w bluzce w biało-czerwone pasy, czerwony wózek z hot dogami oraz kwiaty

Młodzieżowy Klub Filmowy. Klub na Podgórzu

Dwór Artusa - logo

Dwór Artusa w Toruniu zaprasza 22.11.2023 r. o godz. godz. 19.00 do Filii Domu Muz na Podgórzu na spotkanie Młodzieżowego Klubu Filmowego przy ul. Poznańskiej 52. Wstęp jest wolny.

Filmy młodzieżowe często skupiają się na niedopasowaniu młodych do otoczenia. Tak też jest w przypadku filmu, który obejrzycie w czasie listopadowego Młodzieżowego Klubu Filmowego. Jego bohaterką jest nieśmiała dziewczyna, z którą w szkole w zasadzie nikt nie rozmawia. Każda próba nawiązania kontaktu z rówieśnikami to dla niej wielkie wyzwanie. Miejscem, gdzie może być otwarta i wygadana, jest jedynie Internet. Tam ma swój kanał na Youtube, w którym doradza widzom, jak być sobą. Dziewczyna w końcu postanawia wcielić własne rady w życie – zamierza wyjść z cienia i nawiązać nowe znajomości. Czy jej się to uda?

Do udziału w seansach organizatorzy zapraszają zarówno młodzież (od 10 roku życia), jak i rodziców. Po seansie zaplanowano czas na dyskusję!

„Prowadzenie świetlic środowiskowych zlokalizowanych w Toruniu przy ul. Poznańskiej 52 oraz Okólnej 169” w ramach „Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2023”.

Program jest finansowany przez Gminę Miasta Toruń.

21 listopada 2023 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6646368