Medal Komisji Edukacji Narodowej w rękach nauczycielki brzeskiej szkoły

Medal Komisji Edukacji Narodowej w rękach nauczycielki brzeskiej szkoły

Brześć Kujawski logo

Mamy zaszczyt poinformować, że Minister Edukacji Narodowej przyznał Pani Annie Grube – nauczycielce Szkoły Podstawowej im. Leopolda Juliana Kronenberga w Brzeziu, Medal Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania, w szczególności w działalności prorodzinnej i wychowawczej.

Uroczyste wręczenie Medalu odbyło się w dniu 16 maja 2023 r. podczas XIII Ogólnopolskiego Kongresu Wychowania do Życia w Rodzinie w auli Akademii Pedagogiki Specjalnej um. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

Pani Anna Grube od 39 lat realizuje zadania nauczyciela, wychowawcy i dydaktyka, w tym prowadzi zajęcia z wychowania do życia w rodzinie. Jak czytamy w uzasadnieniu nadania Medalu:

„Pani Anna Jolanta Grube to, w każdym wymiarze: ludzkim, pedagogicznym, obywatelskim, duchowym, człowiek wyjątkowy. Wybierając zawód nauczyciela w 1983 roku spełniła swoje marzenia, a na przestrzeni wielu lat pracy cały czas rzeczywiście „niesie kaganek oświaty”. I co jest tak bardzo potrzebne wszystkim nauczycielom, wszystkim nam – pozostawia na zawsze swój dobry i mądry ślad w umysłach i sercach swoich uczniów.”

Pani Annie serdecznie gratulujemy. Cieszy nas niezmiernie, że nauczyciel brzeskiej szkoły zdobył tak zaszczytne wyróżnienie.

 

Źródło: brzesckujawski.pl
Fot. brzesckujawski.pl

19 maja 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6665493