Letnia Scena Impro – teatr improwizowany

Letnia Scena Impro – teatr improwizowany

Miejskie Centrum Kultury w BydgoszczyJak w każde wakacje, Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza na Letnią Scenę Impro. Teatry z całego kraju zaprezentują niepowtarzalne, nigdzie wcześniej nie grane spektakle improwizowane. Wszystko pod gołym niebem i z aktywnym udziałem publiczności. 

Letnia Scena Impro to cykl komediowych spektakli improwizowanych, podczas których teatry z całego kraju spontanicznie tworzą historie na oczach widzów. Żaden ze spektakli nie odbył się wcześniej i żaden nigdy już się nie powtórzy. Teatry występować będą pod gołym niebem w specjalnie w tym celu zaaranżowanej plenerowej przestrzeni przy Miejskim Centrum Kultury. 

Spektakle odbywać się będą w każdą środę lipca zawsze o godz. 20.00. 

Jako pierwszy (1 lipca) wystąpi bydgoski Teatr Improwizowany wymyWammy z muzycznym spektaklem „Disco Noc” nawiązującym swoją stylistyką do lat 80’ i 90’. Spodziewać się można zatem syntezatorów, różu, lycry i pobudzających do tańca elektronicznych brzmień. Artystki improwizować będą nie tylko piosenki – w spektaklu znajdą się też sceny przedstawiające historie pewnego zespołu muzycznego z lat 80’-90’. To wszystko – jak to w teatrze impro bywa – zainspirowane będzie sugestiami publiczności i tworzone razem z widzami. Improwizatorkom z wymyWammy – Katarzynie Chmarze, Alicji Dobrowolnej, Jagodzie Ptaszyńskiej i Agnieszce Szałkowskiej akompaniować będzie multiinstrumentalista Jędrzej Rochecki.  

Spektakle odbędą się z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa związanych z panującą pandemią. 

Letnia Scena Impro,wymyWammy – „Disco Noc”, 1 lipca, godz. 20.00,  parking MCK

Otwarcie drzwi o godz. 19.30
Wstęp jest wolny, liczba miejsc ograniczona

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie