Konferencja “Ścieżki dorastania” w Młynie Wiedzy

Konferencja dla nauczycieli

Konferencja “Ścieżki dorastania” w Młynie Wiedzy

14 grudnia 2019 roku w Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy odbędzie się doroczna bezpłatna konferencja dla nauczycieli. W tym roku okazja jest szczególna ze względu na otwarcie budynku Centrum Innowacyjnej Edukacji, w którym zostanie udostępniona interaktywna ekspozycja dla nastolatków „Ścieżki dorastania”.

W ramach konferencji zapraszamy nauczycieli, pedagogów, wychowawców do rozmowy o procesie wychowywania i kształtowania świadomości młodych ludzi – mówi Bartosz Woźniak, koordynator wydarzenia. Spotkanie otworzy wykład na temat przemian jakim ulega młody człowiek w okresie dorastania. W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli wymienić się doświadczeniami i metodami wychowawczymi praktykowanymi podczas codziennej pracy w szkole.

W Centrum Innowacyjnej Edukacji rozpocznie działalności “Klub Wychowawcy”. Podczas konferencji zostanie zaprezentowana koncepcja klubu. – Będzie on okazją do wymiany doświadczeń. Ma także służyć wsparciem dla pedagogów, wychowawców i nauczycieli – wyjaśnia Bartosz Woźniak.

Program konferencji oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie internetowej Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,152,614