Kolejny czarny pas w Lipnowskim Klubie Kyokushin Karate

Kolejny czarny pas w Lipnowskim Klubie Kyokushin Karate

Lipnowski Klub Kyokushin Karate logotyp

W dniach 20-23.07.2023 r. w Krakowie odbył się 50. Jubileuszowy Obóz Letni Karate Kyokushin, podczas którego odbył się dwudniowy egzamin na stopnie mistrzowskie Dan, przed Prezydentem Światowej Organizacji Kyokushin Word Federation Shihan Antonio Pinero 9 Dan. Do egzaminu przystąpił Szymon Majewski z Lipnowskiego Klubu Kyokushn Karate zdobywając stopień mistrzowski 1 Dan.

Szymon jest wychowankiem Shihan Pawła Olszewskiego 5 Dan z Lipnowskiego Klubu Kyokushin Karate, jest wicemistrzem Świata, wielokrotnym mistrzem Europy, multimedalistą mistrzostw Polski w Karate Kyokushin oraz aktualnym mistrzem Polski (tytuł obroniony z ubiegłego roku) oraz aktualnym zdobywcą Pucharu Świata w Kickboxingu. Jest jednym z najlepszych zawodników w świecie zarówno w Karate Kyokushin, jak i w Kickobxingu.

Gościem specjalnym na obozie był legendarny zawodnik Karate Kyokushin i Kickboxingu Francisco Filho 7 Dan, Mistrz Świata w Karate Kyokushin kategorii open i wicemistrz Świata formuły K-1.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Źródło: umlipno.pl (nadesłane, Lipnowski Klub Kyokushin Karate)
Fot. gł. Szymon Majewski z Lipnowskiego Klubu Kyokushn Karate

31 lipca 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6665412