Kolejna edycja kursów on-line dla ósmoklasistów i maturzystów z Włocławka

młoda kobieta przed laptopem gryzie ołówek

Kolejna edycja kursów on-line dla ósmoklasistów i maturzystów z Włocławka

Urząd Miasta Włocławek logo     platforma Lecturus Junior logo   Uniwersytet Warszawski logotyp

6 listopada 2023 r. wystartuje kolejna edycja kursów on-line, a włocławscy uczniowie ponownie skorzystają z atrakcyjnej zniżki dzięki współpracy naszego samorządu z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego. Na stronie kursów lecturusjunior.pl została aktywowana specjalna ulga dla mieszkańców naszego miasta. Wystarczy wprowadzić swój kod pocztowy, aby skorzystać z rabatu.

Kursy obejmują 25 godzin lekcyjnych dla każdego z trzech przedmiotów: matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w formie online, z dostępem do materiałów VOD z poprzednich lekcji. Są prowadzone przez laureatów konkursu Nauczyciel Roku, którzy posiadają bogate doświadczenie w nauczaniu online.

Szczegóły można sprawdzić na: lecturusjunior.pl

* * *

O Lecturus

Lecturus Sp. z o.o. jest twórcą platformy nauczania on-line Lecturus Junior wdrażaną od 2020 roku. Aplikacja to efektywne narzędzie wykorzystywane w samorządach i szkołach jako propozycja nauki zdalnej, a także pomoc w skutecznym komunikowaniu się.

LECTURUS Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego łączy doświadczenie najlepszej kadry, nowoczesne narzędzia nauki i komunikacji on-line sprawdzone podczas pandemii, powszechnie dostępne na smartfonie, laptopie czy komputerze. Platforma LECTURUS-JUNIOR została stworzona jako odpowiedź na potrzeby uczniów i ich rodziców. Aplikacja służy do prowadzenia korepetycji on-line przygotowujących do egzaminów ósmoklasisty i matur.

 

Źródło: wloclawek.eu, lecturusjunior.pl

18 września 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie