Kartki na dzień Babci i Dziadka. e-Warsztaty plastyczne

Kartki na dzień Babci i Dziadka. e-Warsztaty plastyczne

Dwór Artusa - logo

Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu zaprasza do wzięcia udziału w e-warsztatach plastycznych  dla dzieci w wieku 6-12 lat: “Kartki dla Babci i Dziadka”.  Zajęcia odbędą się 21.01.2021 r. o godz. 16.30 na platformie Zoom.

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni w roku. Zastanawiacie się, jak przekazać kilka pięknych słów swoim dziadkom z okazji ich święta? Zapraszamy na e-warsztaty dla dzieci, podczas których własnoręcznie i od podstaw wykonamy kartki na dzień Babci i Dziadka, które na pewno sprawią im wiele radości i będą zdobić ściany i komody w babcinych domach. Kartki z życzeniami to bezcenny upominek. Jedno jest pewne, dla babci i dziadka największą wartość ma to, co wnuki zrobią samodzielnie, wkładając w to serce. Podczas warsztatów będziemy wykorzystywać tylko kolorowe papiery, a gdy kartki będą już gotowe, napiszemy na nich piękne życzenia.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem: monika@artus.torun.pl  – w odpowiedzi zostaną przesłane szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu. Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom, obsługiwanej przez komputery i smartfony.

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.

Fot. Pixabay

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6646111