„Israel_Tags” – wystawa fotografii w Teatrze Muzycznym

„Israel_Tags” – wystawa fotografii w Teatrze Muzycznym

Województwo Kujawsko-Pomorskie

Galeria Proscenium Teatru Muzycznego w Toruniu będzie gościć wystawę fotografii Izraela autorstwa Pawła Figurskiego. Wernisaż wystawy „Israel_Tags” odbędzie się 17 września 2022 r. o godz. 17.00 przy ul. Żeglarskiej 8.

Autor wystawy, Paweł Figurski, to absolwent Wydziału Operatorskiego łódzkiej Filmówki. Od ponad 20 lat pracuje w zawodzie operatora filmowego. Jest autorem zdjęć i reżyserem teledysków, reklam, filmów dokumentalnych i telewizyjnych seriali fabularnych. Filmowy dokument z jego zdjęciami „Das drama von Dresden” (ZDF 2005) został nagrodzony prestiżową nagrodą Emmy Award. Od kilku lat zajęty swoją pierwszą pasją, fotografią.

Podczas swoich czterech podróży do Izraela fotografował jego różne oblicza. Konfrontował swoje wyobrażenia i oczekiwania z zastaną rzeczywistością.

Wernisaż wystawy „ISRAEL_TAGS” obędzie się 17 września o godz. 17:00 w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Teatru Muzycznego w Toruniu przy ul. Żeglarskiej 8. Wystawa w Galerii Proscenium będzie dostępna do 16 października.

 

Kujawsko-Pomorski Teatr Muzyczny w Toruniu

Fot. Materiał promocyjny Kujawsko-Pomorskiego Teatru Muzycznego w Toruniu

Źródło: www.kujawsko-pomorskie.pl

15 września 2022 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,052,150