Filmowe poniedziałki w Dworze Artusa (7 czerwca)

Filmowe poniedziałki w Dworze Artusa (7 czerwca)

Dwór Artusa - logo

Fotele w Artus Cinema niecierpliwie na Was czekają! Filmowe poniedziałki to artusowy cykl dla kinomaniaków i zwykłych laików, podczas których pojawiający się na ekranie film w Artus Cinema, pozostaje tajemnicą, aż do momentu, gdy usiądziecie w artusowej sali kinowej.

Co tym razem obejrzycie? Młody człowiek oskarżony o zabójstwo żony i jej kochanka zostaje skazany na karę w jednym z najbardziej strzeżonych więzień w Ameryce. Musi odnaleźć się w całkiem nowej dla niego sytuacji i zdecydować, czy podejmie walkę o wydostanie się z niego, czy dostosuje się do zasad panujących w zamknięciu. W tym drugim mogą mu pomóc jego niezwykłe umiejętności związane z wiedzą na temat podatków. Jak zakończy się ta historia? Czy nasz bohater odnajdzie sprawiedliwość? Przekonacie się już wkrótce na poniedziałkowym seansie.

Seans, jak zwykle poprzedzi krótka prelekcja przedstawiająca historię powstawania filmu oraz kinowe ciekawostki z nim związane.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki do odbioru pół godziny przed seansem. Jednej osobie przysługuje 1 wejściówka. Brak możliwości rezerwacji wejściówek.

Kiedy: 07.06.2021 (poniedziałek), godz. 15:30 i 18:30
Gdzie: Artus Cinema

2 czerwca 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6635036