E-platforma Kinder Joy of moving Alternatywne lekcje WF

E-platforma Kinder Joy of moving Alternatywne lekcje WF

Fundacja Moniki Pyrek logo

Zespół Fundacji Moniki Pyrek we współpracy z doświadczonymi instruktorami, specjalistami z zakresu edukacji olimpijskiej oraz sportowcami opracował serię materiałów edukacyjnych: od wideo z instruktażem ćwiczeń dotyczących różnych dyscyplin sportu, przez quizy, zestawy gier i zabaw ogólnorozwojowych dla najmłodszych, po artykuły poświęcone aktywności fizycznej czy podcasty i webinaria z udziałem 3-krotnej medalistki mistrzostw świata i 4-krotnej olimpijki Moniki Pyrek.

Dzięki różnorodności opracowanych treści e-platforma jest dla każdego! Zarówno rodzicie, jak i nauczyciele znajdą na niej mnóstwo inspiracji, ale i najmłodsi poznają tajniki techniki od mistrzów sportu! Co ważne dostęp do e-platformy Kinder Joy of moving Alternatywne lekcje WF  jest całkowicie bezpłatny!

W 2018 roku firma Ferrero podjęła współpracę z Moniką Pyrek oraz zespołem z jej Fundacji w celu promocji aktywnego stylu życia wśród najmłodszych oraz ich rodzin w Polsce. Projektami, jakie zostały wspólnie zrealizowane są Kinder Joy of moving Monika Pyrek Camp oraz Kinder Joy of moving Alternatywne lekcje WF. W październiku 2020 roku drugi z wymienionych projektów został rozbudowany o wersję online, czyli e-platformę Kinder Joy of moving Alternatywne lekcje WF.

Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6666237