Drugi Piknik Sztuki w Kaszczorku

Drugi Piknik Sztuki w Kaszczorku

Centrum Kultury Dwór Artusa

W ramach Domu Kultury w Kaszczorku, 23 sierpnia od godziny 14.00, Dwór Artusa przygotował twórczy Piknik Sztuki na terenach zielonych przy ul. Gościnnej 10. Wstęp wolny!

W ciepłe dni warto spędzić jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Rodzinny piknik będzie więc wspaniałą okazją, aby na łonie przyrody przeżyć ze sobą kilka niespiesznych chwil, by świetnie się razem bawić i doświadczyć czegoś nowego… Dla wszystkich szukających inspiracji na sierpniową sobotę, Dwór Artusa w Toruniu ma idealny pomysł na wolny dzień z najbliższymi!

W programie pikniku znajdą się artystyczne warsztaty z piankoliną dla małych i tych dużych, robienie własnych mydełek, a także żurawie z origami i latawce, które zabiorą Was w świat wyobraźni!

W strefie relaksu natomiast czekają dla Was zabawy ruchowe i wygodne koce, na których zrobicie swoje własne przypinki.

Po pikniku, o godzinie 20.30 odbędzie się seans filmowy: pokaz polskiej komedii Nie lubię poniedziałku Tadeusza Chmielewskiego. To zabawna komedia o jednym dniu z życia Warszawy. Akcja filmu toczy się na początku lat 70-tych i przedstawia kilka z pozoru niezwiązanych z sobą historii, które z biegiem czasu stają się jedną całością. Jesteście ciekawi, jaki będzie finał komedii? Zostańcie na pokazie filmu i dajcie sobie chwilę wytchnienia po twórczej zabawie w tracie pikniku!

Wstęp na wszystkie warsztaty i do strefy relaksu – wolny.

Kiedy: 23.08.2020 r. niedziela, godz. 14.00

Gdzie: Kaszczorek

Fot. Pixabay

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu



| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6646131