Bezpłatne zajęcia dla maluszków z rodzicami w DEK Regnum

Bezpłatne zajęcia dla maluszków z rodzicami w DEK Regnum

Regnum - logo

Wszystkie maluszki i ich rodzice doskonale wiedzą, że Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum w Bydgoszczy ma najlepsze zajęcia! Dbając o wszechstronny rozwój dzieci od najwcześniejszych lat, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty:

24 września godz. 16.45 – rytmika (dla dzieci od 20 miesięcy do 3 lat). Niezmiennie od lat zajęcia prowadzi Pani Bogusia, która z uśmiechem i radością przenosi dzieci do świata dźwięków, kolorów i zabawy.

25 września godz. 17.15 – muzyczne zabawy z Petronelą, czyli zabawa dla najmłodszych (dzieci od 12 do 20 miesięcy). W tym roku w dźwięczną podróż zabierze Was Pani Ola – absolwentka szkoły muzycznej. Obecnie studentka ostatniego roku edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej. Dzieci na zajęciach u Pani Oli poznają dźwięk pianina i nie tylko.

26 września godz. 17.15 – zajęcia artystyczne Barwne Nutki, na które zapraszamy dzieci od 2,5 do 3,5 lat. To będzie prawdziwa artystyczna przygoda! Plastyka, sensoplastyka, muzyka i zabawy ruchowe. Gwarantujemy świetnie spędzony czas dla dzieci oraz rodziców.

30 września godz. 17.30 – LEGOwisko, czyli zajęcia sensoryczne dla dzieci 2-3 lata. Tegoroczna nowość! Wszystko, czego potrzebuje Wasze dziecko, to bodźce rozwijające jego zmysły. Tego na pewno u nas nie zabraknie.

Dla starszych dzieci też mamy coś interesującego. Przedszkolaki mogą wziąć udział w zajęciach tanecznych, sportowych, plastycznych, nauce gry na instrumentach oraz nauce języków obcych. Serdecznie zapraszamy.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fundacja@nowe-pokolenie.pl

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,150,385