Balkon z Mamą. Warsztaty florystyczne na świeżym powietrzu (26 maja)

Balkon z Mamą. Warsztaty florystyczne na świeżym powietrzu (26 maja)

Dwór Artusa - logo

Dzień Matki jest szczególnym świętem – pięknym i pełnym wzruszeń. Zapewne wielu z Was zastanawia się, co podarować w tym dniu ukochanej Mamie.

Z myślą o tych, którzy chcieliby stworzyć coś niepowtarzalnego i włożyć w to własne uczucia Dwór Artusa w Toruniu przygotował specjalne warsztaty z sadzenia roślin balkonowych, na które – w prezencie – możecie wziąć swoją mamę!

Na warsztatach zaczniemy od wyboru właściwych roślin, które ładnie zaprezentują się na naszym balkonie, a także przygotujemy skrzynki bądź doniczki do ich nasadzenia. Dowiemy się również, jak dobierać rośliny balkonowe na te słoneczne, jak i cieniste miejsca. W części praktycznej wspólnie zasadzimy je, by kwitły obficie i cieszyły nasze oko przez całe lato.

Waszym zadaniem jest dobrać skrzynkę lub doniczkę i dotrzeć z nią na artusowe warsztaty. Do wyboru macie donice drewniane, gliniane lub z tworzyw sztucznych.

Prowadząca zachęca również do przynoszenia odnóżek roślin i wymieniania się nimi podczas warsztatów z innymi uczestnikami.

Nie zabraknie również domowych i sprawdzonych pomysłów Mam, jak dbać o takie rośliny, by pomóc im bujnie rozwijać się na naszych balkonach.

Zajęcia poprowadzi Aleksandra Strzelec – edukator kultury, plastyk, architekt krajobrazu.

Zajęcia międzypokoleniowe przeznaczone dla wszystkich
Warsztaty odbędą się na terenach zielonych w Fili Dom Muz Rudak przy ul. Okólnej 169
Więcej informacji: ola@artus.torun.pl

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja

Kiedy: 26.05.2021 (środa), godz. 17:40

Gdzie: Filia Dom Muz | Rudak

Bilety: 40 zł / normalny
Zakup biletów na stronie organizatora – TUTAJ

20 maja 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,742,211