Artusowe e-rozgrywki: Turniej w Kamień, papier, nożyce

Kamień, papier, nożyce

Artusowe e-rozgrywki: Turniej w Kamień, papier, nożyce

Dwór Artusa - logo

Konflikt o pilota w Waszych domach narasta i nie wiecie, jak go zażegnać? Chcecie ustalić, kto dzisiaj zmywa naczynia lub wynosi śmieci? Przypomnijcie sobie zasady pewnej gry, za pomocą której rozwiążecie wszystkie te kwestie! Bo przecież nożyce są silniejsze od papieru, ponieważ go tną, kamień jest silniejszy od nożyc, ponieważ je tępi, papier jest silniejszy od kamienia, ponieważ go owija. Pamiętacie Kamień, papier, nożyce? To jedna z najpopularniejszych gier naszego dzieciństwa, która dzięki swej prostocie zebrała wielu fanów na całym świecie! Kto z nas nadal jej nie stosuje, by rozstrzygnąć różne spory nawet w dorosłym życiu, świetnie się przy tym bawiąc? Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądać wirtualna wersja tej tradycyjnej gry? Wystarczy się zapisać i z wyczekiwaniem odliczać dni do artusowej e-rozgrywki!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google lub pod adresem e-mail: podmurna@artus.torun.pl – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące sprzętu (program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony). Udział bezpłatny!

Zajęcia poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec – animatorka i edukatorka kultury.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 10.06.2020 (środa), godz. 18.00
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20 zł / normalny

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie