Zaproszenie na premierę teatralną dla nauczycieli i uczniów

Zaproszenie na premierę teatralną dla nauczycieli i uczniów

Logotyp Teatru Kameralnego w Bydgoszczy

Teatr Kameralny w Bydgoszczy zaprasza uczniów w nowym sezonie teatralnym 2023/2024 na spektakle skierowane do różnych grup wiekowych.

Na miłośników teatru czekają premiery spektakli „Dzikie łabędzie” oraz „Strach się bać”. Teatr Kameralny poleca z okazji Dnia Chłopaka (30 września) wyjście na spektakl „Dzikie łabędzie” oraz „Dziewczynka z herbacianych pól”.

Zobacz ofertę repertuarową z cennikiem oraz opisami spektakli.

Kolejną propozycją, tym razem skierowaną do nauczycieli, jest bezpłatny udział w premierze pedagogicznej. Jeśli jesteś pedagogiem i chciałbyś poznać spektakl „Dzikie łabędzie”, możesz zobaczyć go jeszcze przed premierą w dniu 22 września o godz. 17.00, zupełnie za darmo. Zaproszenie dotyczy pedagogów pracujących na wszystkich etapach edukacji. Mogą oni uczestniczyć w III próbie generalnej. Po niej odbędą się warsztaty związane ze spektaklem, których tematem będzie mowa ciała, porozumiewanie się niewerbalne, czyli wszystko to, co jest przekazywane przez nas, ale nie ma postaci słowa. Aby wziąć udział w premierze konieczna jest wcześniejsza rezerwacja do 20 września (tel. 887 467 102).

Gdzieś hen, na dalekim dworze, umiera królowa. Natychmiast pojawia się władczyni innego królestwa, która przejmuje władzę nad dworem. Zamienia jedenastu książąt w dzikie łabędzie, a jedyną księżniczkę zsyła na wieś, na peryferia królestwa. Księżniczka Eliza musi się pozbyć swoich dworskich nawyków, aby odczarować braci i uwolnić swoje państwo z rąk złej królowej.

„Dzikie łabędzie” to ponadczasowa opowieść o miłości, dzięki której stać nas na wielkie poświęcenie.

 

13 września 2023 r.

 

 

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7023513