Stalowy Anioł 2020 zamieszkał w Lipnie

Stalowy Anioł 2020 zamieszkał w Lipnie

Najbardziej zaangażowanym, rzetelnym, ofiarnym i twórczym w działaniach na rzecz drugiego człowieka Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego przyznał Stalowe Anioły – doroczne nagrody dla osób wyróżniających się w działalności społecznej. Konkurs przeprowadzono już po raz czternasty. Jego celem jest promowanie najciekawszych i najbardziej wartościowych inicjatyw w dziedzinie pomocy społecznej, nowatorskiego podejścia, rzetelności i ofiarności pracowników oraz wolontariuszy placówek i programów opieki społecznej.

W tegorocznej edycji jednym ze zwycięzców jest lipnowianin – Jakub Krzysztof Klaban. Pan Jakub jest inicjatorem licznych akcji charytatywnych, reaktywował harcerstwo w Lipnie, powołał Stowarzyszenie „Na Tropie” i jest organizatorem lipnowskich finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Laureat statuetki Stalowego Anioła jest również Radnym Rady Miejskiej w Lipnie.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: umlipno.pl

Fot. Małgorzata Chojnicka, Jakub Klaban (źródło: lipno.naszemiasto.pl)

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7039579