SAFEonLINE – międzynarodowy konkurs plastyczny na plakat

SAFEonLINE – międzynarodowy konkurs plastyczny na plakat

Rejestr domen .eu EURid już po raz drugi organizuje międzynarodowy konkurs i poszukuje oryginalnych ilustracji na temat cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa w sieci. Zwycięzcy będą mogli wystawić swoje prace w centrum Pragi i w dwóch innych europejskich miastach, jak również wygrać nagrody o łącznej wartości do 200 EUR. Zwycięzca otrzyma także możliwość opracowania artystycznego klipu dla mediów społecznościowych, który będzie wykonany przy współpracy z profesjonalnym belgijskim producentem materiałów audiowizualnych.

Zgłoszone prace muszą przedstawiać pewien aspekt cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa w sieci. Temat może zostać poruszony z różnych perspektyw, takich jak cyberprzestępczość, coraz większe zaufanie w sieci, prywatność w Internecie, cyberprzemoc, przyszłość cyberbezpieczeństwa, phishing, bezpieczeństwo techniczne, weryfikacja informacji, kradzież tożsamości i inne.

Prace będą oceniane przez międzynarodowe jury złożone z ekspertów w dziedzinie projektowania graficznego.

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają uczniów z czeskich, słowackich, polskich, węgierskich, bułgarskich i rumuńskich szkół średnich, które ukończyły co najmniej 14 lat.

Termin zgłaszania prac: 17.06.2021 do godz. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego poprzez formularz zgłoszeniowy

 

Pliki do pobrania:
Regulamin_2021_pl
Zgoda rodzica_2021_pl

 

Źródło: konkursydladzieci.eu, eurid.eu/pl/artcompetition/

12 maja 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7159155

Skip to content