Rozwiązuj quizy z Biblioteką Pedagogiczną w Toruniu

Rozwiązuj quizy z Biblioteką Pedagogiczną w Toruniu

 

Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu

 

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu zachęca do odwiedzania swojej strony internetowej i rozwiązywania zamieszczanych tam regularnie quizów. Są one kierowane do dzieci i młodzieży oraz do dorosłego odbiorcy – pozwalają sprawdzić znajomość lektur szkolnych, literatury dla dzieci i młodzieży, znanych postaci lub miejsc i zjawisk.

Dzięki quizom można sprawdzić swoją znajomość lektur szkolnych,  baśni H. Ch. Andersena. Warto też rozwiązać quiz o Ludwiku Rydygierze, polskim lekarzu i generale Brygady Wojska Polskiego. Można sięgnąć do wcześniejszych quizów i  skontrolować swoją wiedzę na temat życia naszej patronki: Nie tylko cichociemna. Cz. 1. Dzieciństwo Elżbiety Zawackiej,  Nie tylko cichociemna. Cz. 1. Młodość Elżbiety Zawackiej, Nie tylko cichociemna. Cz. 3. Elżbieta Zawacka w okresie wojny. Biblioteka proponuje również quizy o czytelni internetowej Ibuk Libra, Grenlandii czy o uzależnionym bohaterze w literaturze i filmie.

Wkrótce pojawią się kolejne ciekawe quizy.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Biblioteki oraz jej konta facebookowego i skorzystania z usług online. 

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu

Fot. Pixabay

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6646009