“Pozytywny nurt Stosowanej Analizy Zachowania. Wspieranie osób z ASD i ich rodzin”- sympozjum

“Pozytywny nurt Stosowanej Analizy Zachowania. Wspieranie osób z ASD i ich rodzin”- sympozjum

Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka - logo

XIII Międzynarodowe Sympozjum Naukowe Fundacji “Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka” zaplanowano na 24 marca 2023 roku w godz. 15.00-20.00 na platformie ClickMeeting.

Nadrzędnym celem Fundacji jest pomoc osobom z autyzmem i ich rodzinom poprzez propagowanie metod skutecznej terapii. Do chwili obecnej Fundacja zorganizowała XII sympozjów, w których uczestniczyło blisko 5 tys. osób z Polski i zagranicy. Szczegóły na ten temat można znaleźć na stronie Fundacji w zakładce “Historia“. Podczas sympozjów specjaliści dzielą się swoimi doświadczeniami i badaniami dotyczącymi terapii autyzmu.

Udział w sympozjum jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona i w związku z tym obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Można również śledzić transmisję na profilu Fundacji na Facebooku.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wykładów.

Partnerami wydarzenia są: Uniwersytet Gdański, Alliance for Scientific Autism Intervention i Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.

_

24 lutego 2023 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7165209

Skip to content