Konkurs fotograficzny “Moje serce jest w Kujawsko-Pomorskiem” (3-11 CZERWCA)

Konkurs fotograficzny “Moje serce jest w Kujawsko-Pomorskiem” (3-11 CZERWCA)

Książnica Kopernikańska w Toruniu zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym “Moje serce jest w Kujawsko-Pomorskiem”. Do udziału w konkursie organizator zaprasza fotografów-amatorów w wieku do 12 lat (dzieci), 13-18 lat (młodzież) i powyżej 18 lat (dorośli). Wszystkie prace należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie od 3 do 11 czerwca 2021 r.

Organizator konkursu chce zobaczyć Pomorze i Kujawy Waszymi oczami. Czeka na zdjęcia, które w oryginalny lub zaskakujący sposób przedstawiają miejsca, wydarzenia, tradycje i mieszkańców Województwa. Pokażcie, co Was zachwyca, z czego jesteście dumni. Liczy również, że na nowo odkryjecie dla nas zapomniane i mniej znane zakątki Regionu. W każdej grupie wiekowej nagrodzeni zostaną autorzy trzech najciekawszych prac. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni. Zdjęcia opublikowane zostaną na stronie Książnicy Kopernikańskiej oraz w mediach społecznościowych Biblioteki.

Fundatorem nagród jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Konkurs odbywa się z okazji Święta Województwa Kujawko-Pomorskiego. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

Fot. Książnica Kopernikańska

27 maja 2021 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,263,819