Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle

Portret uśmiechniętej kobiety na tle spichrzy i rzeźby balansującej pn."Przechodzący przez rzekę"

Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle

KPCK Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury - logo uproszczoneKujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza amatorów fotografii z wszystkich grup wiekowych do udziału w X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle”. Konkurs jest przeznaczony dla wielbicieli zarówno portretów, jak również zdjęć krajobrazowych, architektonicznych…

Konkurs ma na celu popularyzację dziedzictwa kulturowego województwa kujawsko-pomorskiego. Na fotografii powinien znajdować się portret lub grupa osób z zabytkiem naszego regionu. Może to być pałac, kamienica, kościół, kaplica, most, rynek, pomnik, ogród itp.

Interesuje nas Wasza kreatywność i świeże spojrzenie na kujawsko-pomorskie skarby. Poprzednie edycje konkursu pokazały, że macie nieograniczoną wyobraźnię i fantazję więc.. i teraz na nią liczymy!

Termin przesyłania prac: 7 sierpnia 2024 r.

Regulamin “Portret z zabytkiem w tle 2024”

Finał konkursu odbędzie się 7 września 2024 r. w kościele pw. Zbawiciela parafii ewangelicko-augsburskiej w Bydgoszczy i towarzyszyć będzie obchodzonym we wrześniu Europejskim Dniom Dziedzictwa.

Honorowymi Patronami konkursu są: Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki, Narodowy Instytut Dziedzictwa, Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków Sambor Gawiński. Patronat medialny: Polskie Radio Pomorza i Kujaw. Patronat: FOTON Aleksander Głowski.

Źródło: KPCK

_

8 maja 2024 r.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7142878