Żywiołowi święci – spotkanie online z Łukaszem Ciemińskim

Spotkanie z Łukaszem Ciemińskim pt. "ŻYWIOŁOWI ŚWIĘCI"

Żywiołowi święci – spotkanie online z Łukaszem Ciemińskim

Muzeum im. ks. dr Władysława Łęgi w Grudziądzu - logoZgodnie z decyzjami, które wprowadzono w celu ograniczania rozprzestrzeniania się koronawirusa, nastąpi zamknięcie placówek kultury w terminie od 7 listopada do 29 listopada. Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu oraz Wieża Klimek będą w tych dniach nieczynne, lecz zapraszają do odwiedzin w przestrzeni wirtualnej.

Na muzealnym profilu na Facebooku od poniedziałku do piątku prezentowane są cykle tematyczne związane z działalnością tej instytucji. Spotkania będą odbywały się wg następującego porządku: poniedziałki to spotkania ze sztuką, wtorki – archeologia, w środy – historia, czwartki – gawędy etnograficzne, piątki – spotkania edukacyjne.

Już dziś na kolejnym spotkaniu z cyklu “Święci Domowi” etnograf opowie o prawdziwie żywiołowych świętych. Takich, którzy trzymali żywioły na wodzy i takich, którzy mieli bardzo żywiołową naturę!

Fot. facebook.com/Muzeum.Grudziadz/

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7010575