Żywe obrazy – warsztaty florystyczne

08 Wrz Żywe obrazy – warsztaty florystyczne

Dwór Artusa - logo

Dwór Artusa w Toruniu zaprasza 16.09.2020 r. o godz. 17.30 na warsztaty florystyczne „Żywe obrazy”, które odbędą się w filii Domu Muz na Rudaku.

„Mamy wspaniałą propozycję dla miłośników zieleni oraz niebanalnych form – podczas warsztatów skomponujecie własny obraz z… roślin doniczkowych! W ramie zamiast malowidła umieścimy piękną roślinę, która będzie rosnąć i kwitnąć z każdym mijanym dniem! Rośliny przedstawione w formie obrazu to oryginalny pomysł na aranżację ścian w domu lub biurze. Żywe obrazy doskonale łączą piękno roślin ze sztuką, pozwalając na nowatorskie rozwiązania w projektowaniu wnętrz.

Będzie to cenna lekcja przyrody dla ciekawych świata dzieci i okazja na stworzenie kultowej, oryginalnej ozdoby do domu. To także idealny prezent!

Zajęcia międzypokoleniowe przeznaczone dla wszystkich od 7 roku życia. Możesz przyjść solo lub wybrać się z dzieckiem, przyjacielem, przyjaciółką i razem z nami stworzyć swój własny roślinny obraz, zabierając go ze sobą. Będzie wesoło i kreatywnie. Koszt uczestnictwa wynosi 45 zł.”

Zajęcia poprowadzi animatorka kultury, florystka, architekt krajobrazu – Aleksandra Strzelec.

Fot. PixabayLiczba odwiedzin:

3,491,340