#zostańwdomu i bądź EKO

ekologia

#zostańwdomu i bądź EKO

Centrum Kultury Browar we Włocławku

Centrum Kultury „Browar B.” proponuje swoim odbiorcom cykl zajęć online w nurcie eko. Jest to propozycja warsztatów recyklingowych „U kreatywnej Ewy”. Dzięki wirtualnemu instruktażowi Ewy Stypińskiej dowiemy się, jak dać drugie życie niepotrzebnym przedmiotom, które otaczają nas na co dzień. Chrońmy środowisko, kierując się mottem autorki: Pomyśl twórczo, zanim wyrzucisz. Więcej inspiracji na stronie Domowy-recykling.pl.

Osobom lubiącym twórcze wyzwania Centrum Kultury „Browar B.” proponuje chwilę wytchnienia przy origami.

Choć najbardziej związane z Japonią, origami ma również korzenie w Chinach i Europie. Oprócz tego, że jest doskonałym narzędziem w kształtowaniu myślenia przestrzennego i wyobraźni geometrycznej, origami uczy także cierpliwości i koncentracji. Ma również działanie terapeutyczne, ale przede wszystkim jest zabawne i wciągające!

Zbigniew Piwoński, członek Polskiego Towarzystwa Origami, przybliża tajniki pajarita origami.

Browar B. planuje także cykl krótkich filmów zamieszczanych na stronie www.facebook.com/ckbrowarb/ prezentujących sztukę składania papieru.

 

Oprac. Alicja Przytomska-Pietrzak

Fot. Pixabay

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7025203