Zostań Mistrzem! … i odkryj swoje talenty

Zostań Mistrzem! … i odkryj swoje talenty

Fundacja Orszak Trzech Króli logo

Mistrzostwa to wspaniały pomysł na uzupełnienie edukacji szkolnej, pozwalają bowiem w sposób nowoczesny odkryć i rozwinąć talenty dzieci i młodzieży.

Fundacja „Orszak Trzech Króli” wspiera i rozwija umiejętności edukacyjne u dzieci i młodzieży, takie jak myślenie, słuchanie, czytanie, czy liczenie.

Przedsięwzięcie ma być także pomocą dla rodziców i nauczycieli, którzy chcą wspierać rozwój dzieci, a szkoła nie oferuje im takich możliwości. Odrobina rywalizacji występująca w czasie Mistrzostw jest dobrym motywatorem dla dzieci, ale też nie jest najważniejszym czynnikiem.

Mistrzostwa odbywają się wg metody wirtualno-realnej, gdzie kontakt początkowy i końcowy odbywa się przy pomocy Internetu, natomiast większość czasu dzieci spędzają na pracy realnej (bez konieczności korzystania ze sprzętu elektronicznego i Internetu).

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych , którym zależy na wysokiej jakości edukacji swoich dzieci i wychowanków do skorzystania z tego rodzaju aktywności.

Szczegółowe informacje, jak dołączyć do Mistrzostw, znajdują się na stronie www.mistrzostwa.edu.pl

 

Źródło: orszak.org

Graf. gł. orszak.org

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185055

Skip to content