Zostań koordynatorem Wielkiej Ligi Czytelników!

Zostań koordynatorem Wielkiej Ligi Czytelników!

Zostań koordynatorem Wielkiej Ligi Czytelników. Organizuj razem z nami ogólnopolski konkurs czytelniczy dla dzieci i młodzieży.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Mariana Rejewskiego w Bydgoszczy – współorganizator i Koordynator Wojewódzki IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników” poszukuje chętne instytucje kulturalno-oświatowe do podjęcia współpracy poprzez objęcie funkcji Koordynatora Powiatowego.

Zachęcamy biblioteki wojewódzkie, miejskie, pedagogiczne, a także ośrodki szkolenia nauczycieli oraz szkoły do wzięcia udziału w największych zawodach czytelniczych w Polsce.

W tym roku, już po raz czwarty organizujemy Ogólnopolski Konkurs „Wielka Liga Czytelników”, którego celem jest promocja czytelnictwa wśród najmłodszych i ich rodzin. Naszym marzeniem jest, aby jak największa liczba młodych czytelników wzięła udział w tej przygodzie z książkami. Aby tak się stało potrzebna jest nam Wasza pomoc.

Konkurs ma charakter etapowy, dlatego stanowisko koordynatora jest dla nas tak ważne. Zadaniem koordynatora jest nadzorowanie przebiegu konkursu na etapie szkolnym i powiatowym.

Lata doświadczeń sprawiły, że wypracowaliśmy sprawny system organizacji tego ogromnego przedsięwzięcia i z wielką przyjemnością udzielimy wszelkich potrzebnych informacji oraz przekażemy niezbędne materiały, wszystkim chętnym !

Kontakt:  pbw@pbw.bydgoszcz.pl
ewa.bedelek@gmail.com

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6887774