Zobacz co czai się za winklem – Muzeum Mydła w Bydgoszczy zaprasza!

Zobacz co czai się za winklem – Muzeum Mydła w Bydgoszczy zaprasza!

Muzeum Mydła zaprasza do wspólnego świętowania 8. urodzin, które odbędą się 30 sierpnia. W programie gwarowe zwiedzanie muzeum oraz specjalne spacery z przewodnikiem po Bydgoszczy. 

W Muzeum Mydła przygotowano specjalne bilety w cenie 10 zł od osoby. Każdy zwiedzający tego dnia otrzyma mydlany upominek. Na miejscu czekać będzie specjalne monidło, w którym każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wejścia na wydarzenie będą odbywać się w godzinach: 10.30, 12.00, 13.30, 15.00, 16.00, 17.00.

Natomiast po mieście oprowadzą gości przewodnicy z Biura Turystyki Visite.pl, którzy opowiedzą również o gwarze bydgoskiej. Spacer potrwa  około 1,5 godziny, bilety w cenie 5 zł. Zwiedzanie rozpocznie się o godz. 11.00 pod muralem Mariana Rejewskiego, przy ul. Gdańskiej.

Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej www.muzeummydla.pl
Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc, której można dokonać telefonicznie pod numerem 52 515 70 15 lub mailowo na adres warsztaty@muzeummydla.pl

Informacja: www.bydgoszcz.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6890149