Znamy termin kampanii Dni Uczenia się Dorosłych 2024 !

Znamy termin kampanii Dni Uczenia się Dorosłych 2024 !

Polska Izba Firm Szkoleniowych logo

Jeżeli masz w sobie nutkę społecznika i chcesz mieć realny wpływ na edukację dorosłych w Polsce – Już dziś zgłoś się i zostań Koordynatorem Kampanii! Poprzez swoje działania będziesz mógł wesprzeć firmy w swoim regionie podczas organizacji ich wydarzeń w ramach ,,Dni” oraz działania promocyjne w ramach kampanii. Zgłaszane wydarzenia mogą przybierać różne formy, np. dni i nocy otwartych, warsztatów, szkoleń, plenerowych treningów, seminariów, spotkań i dyskusji, webinarów (czyli szkoleń on-line), konferencji, kongresów, dni karier i targów, pikników, wycieczek, happeningów i pokazów, programów radiowych i telewizyjnych, wywiadów i artykułów w czasopismach i Internecie, czy wystaw.

Najbliższe „Dni” będą trwały w całej Polsce od 14 do 21 września 2024. Uczymy się w różnorodności – to hasło przewodnie najbliższych Dni Uczenia się Dorosłych. Organizatorzy w ten sposób chcą pokazać, że nauka nie stawia barier ani wymogów. Kampania społeczna „Dni Uczenia się Dorosłych 2024” to kolejna edycja inicjatywy kierowanej do wszystkich osób dorosłych bez względu na wiek, wykształcenie, wykonywany zawód czy zainteresowania.

Celem kampanii jest zwiększenie aktywności edukacyjnej dorosłych Polaków, przede wszystkim poprzez uświadomienie im znaczenia uczenia się – nie tylko jako uczestników rynku pracy, ale także dla przyjemności, zdrowia, czy rozwoju cywilizacyjnego – we wszystkich aspektach życia.

 

 

Źródło: pifs.org.pl

18 stycznia 2024 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7181721

Skip to content