Zmiana w organizacji wojewódzkich uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Zmiana w organizacji wojewódzkich uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy - logoSzanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty
Województwa kujawsko-pomorskiego,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. poz. 1758),  ulega zmianie organizacja wojewódzkich uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej organizowane dla szkół z rejonu bydgoskiego oraz włocławskiego.

REJON BYDGOSKI

Uroczystości dla szkół z rejonu bydgoskiego odbędą  się 15 października 2020 roku, w Kinoteatrze Klubu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych, przy ul. Dwernickiego 1 w Bydgoszczy – wyróżnieni dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy oświaty zatrudnieni w szkołach i placówkach oświatowych na terenie m. Bydgoszczy oraz z terenu powiatów: bydgoskiego, inowrocławskiego, nakielskiego, mogileńskiego, sępoleńskiego, świeckiego, tucholskiego oraz żnińskiego w trzech turach:

  • o godzinie 09:00 – odbędzie się uroczystość  wręczenia Medali Srebrnych i Brązowych za Długoletnią Służbę oraz Nagród Ministra Edukacji Narodowej,
  • o godzinie 11.00 – odbędzie się uroczystość wręczenia Krzyży Zasługi oraz Medali Komisji Edukacji Narodowej,
  • o godzinie 13:00 – odbędzie się uroczystość  wręczenia Medalu Złotego za Długoletnią Służbę oraz Nagród Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

REJON WŁOCŁAWSKI

  • 16 października 2020 roku, w Auli Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku, przy ul.  Prymasa Stanisława Karnkowskiego 3:
  • o godzinie 10:00 wyróżnieni dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy oświaty zatrudnieni w przedszkolach i szkołach podstawowych prowadzonych przez  M. Włocławek,
  • o godzinie 12:00 wyróżnieni dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy oświaty z terenu powiatów: aleksandrowskiego, lipnowskiego, radziejowskiego, rypińskiego, włocławskiego,
  • o godzinie 14:00  wyróżnieni dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy szkół ponadpodstawowych i placówek z terenu Włocławka oraz Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku.

REJON TORUŃSKI

  • 19 października 2020 roku, o godz. 10.00 w  Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, przy ul. Gagarina 11 – wyróżnieni dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy oświaty z rejonu toruńskiego.

W czasie spotkania nastąpi wręczenie odznaczeń państwowych i resortowych, Nagród Ministra Edukacji Narodowej oraz Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

 

UWAGA!

Informujemy, że ze względu na obecną sytuację epidemiczną, obowiązujące przepisy oraz bezpieczeństwo uczestników uroczystości w tym roku rezygnujemy z cateringu po uroczystości.

Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego zgodnie z uczestnicy realizowali obowiązek zakrywania ust i nosa, o którym mowa w § 27 ust.1 ww. rozporządzenia.

Zgodnie z § 30 ww. rozporządzenia udostępnione będzie uczestnikom uroczystości  co czwarte miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie, przy zachowaniu odległości 1,5m, nie więcej niż 25% liczby miejsc przewidzianych dla publiczności.

Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie nie wcześniej niż na pół godziny przed rozpoczęciem uroczystości.

Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w uroczystościach prosimy o przesłanie stosownej informacji pocztą elektroniczną lub telefonicznie:

 

Regulamin uroczystości

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164594

Skip to content