“Zielony detektyw” – IV edycja konkursu przyrodniczego

“Zielony detektyw” – IV edycja konkursu przyrodniczego

Witamy wszystkich w nowym roku szkolnym. Po wakacjach umysły na pewno jeszcze nie weszły na pełne obroty. Proponujemy więc małą rozgrzewkę i zapraszamy do zabawy w „Zielonego detektywa”. Dla przypomnienia – zabawa polega na rozwiązywaniu zagadek przyrodniczych publikowanych na naszej stronie internetowej: www.g-lpk.pl. Zagadki mają formę zestawu zdjęć do odgadnięcia. Odpowiedzi należy przesyłać mailowo na adres: detektyw@pkgorzno.strefa.pl. Pamiętajcie – kto pierwszy, ten lepszy! Osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłową odpowiedź, zostanie nagrodzona. Do wygrania atrakcyjne nagrody książkowe. Rok 2017 to „Rok rzeki Wisły”, więc zadania konkursowe dotyczą zagadnień związanych z „wodnym światem”. W załączniku znajduje się pierwsza zagadka:

Zagadka nr 1: CO TO ZA OWAD?

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami udziału.

Zasady udziału:

  1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży szkolnej.
  2. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: detektyw@pkgorzno.strefa.pl w temacie: Zielony detektyw – zagadka nr …. (podać numer zagadki).
  3. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
  4. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej mailowo oraz poproszony o podanie adresu do wysyłki nagrody.
  5. Na daną zagadkę można odpowiadać tylko 1 raz.
  6. Kto pierwszy, ten lepszy! Osoba, która jako pierwsza wyśle prawidłową odpowiedź, zostanie nagrodzona.

Uwaga! Nagrodzonym można zostać tylko 1 raz. W przypadku podania prawidłowej odpowiedzi przez osobę już nagrodzoną, nagroda zostanie przekazana kolejnej, która jako druga poda prawidłowe rozwiązanie zagadki. Do wygrania atrakcyjne nagrody książkowe.

Załącznik z zadaniem do pobrania: Zagadka nr 1

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6874172