Zgłoś swojego wolontariusza do nagrody “CZŁOWIEK WIEDZY I DOŚWIADCZENIA”

Zgłoś swojego wolontariusza do nagrody “CZŁOWIEK WIEDZY I DOŚWIADCZENIA”

Liderzy Pro Bono

Organizacje pozarządowe, instytucje lub osoby prywatne mogą zgłaszać swoich kandydatów, wolontariuszy w 4 edycji Nagrody “Człowiek wiedzy i doświadczenia”.

Nagroda przyznawana jest wolontariuszom, społecznikom, osobom które dzielą się swoimi kompetencjami, wiedzą i doświadczeniem zawodowym, wspierając pracę i projekty organizacji pozarządowych oraz cenne inicjatywy społeczne.

Oceniane będą realne działania polegające na dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem, podjęte przez kandydata w 2018, 2019 i w I-szej połowie 2020 roku.

Nagroda ma na celu promowanie formy wolontariatu jaką jest wolontariat kompetencji, dzielenie się bezcennym kapitałem, jakim są umiejętności i kompetencje zawodowe.

Kandydata można zgłosić wypełniając WNIOSEK ZGŁOSZENIOWY i wysyłając go na adres nagroda@inwestycjespoleczne.pl, do dnia 4 października 2020r.

Przed złożeniem wniosku Organizator zaprasza do zapoznania się z REGULAMINEM KONKURSU.

Więcej o Nagrodzie oraz o laureatach poprzednich edycji można przeczytać na stronie: https://www.liderzyprobono.pl/programy-i-dzialania/nagroda-czlowiek-wiedzy-i-doswiadczenia

 

Źródło: cop.wloclawek.pl

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7164384

Skip to content