Zdalny kurs-szkolenie: Stereotypizacje płci – wybrane zagadnienia

Zdalny kurs-szkolenie: Stereotypizacje płci – wybrane zagadnienia

Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zaprasza na kurs-szkolenie online poświęcone problematyce stereotypów płciowych i mechanizmów ich powstawania STEREOTYPIZACJE PŁCI – WYBRANE ZAGADNIENIA.  Zdalny kurs-szkolenie ze szczególnym uwzględnieniem mechanizmów stereotypizacji w środowisku szkolnym. Skierowany jest on do nauczycieli wszystkich poziomów edukacyjnych oraz pedagogów, a także innych osób zainteresowanych.

Kurs składa się z kilku modułów udostępnianych online jako materiał audiowizualny. Wystarczy do jego odbioru dowolna przeglądarka internetowa. Co kilka dni udostępniany będzie moduł kolejny, zaś osoby zapisane na szkolenie otrzymają e-mailowe powiadomienie o opublikowaniu kolejnego materiału wraz ze stosownym linkiem do publikacji. Dla osób chętnych stworzona zostanie możliwość kontaktu zwrotnego (m.in. także w zdalnym trybie online, jak i przy wykorzystaniu bardziej tradycyjnych form kontaktu elektronicznego) z autorem kursu.

Kurs poprowadzi socjolog i antropolog społeczny dr Paweł Załęcki.

Kurs-szkolenie jest bezpłatne.

Formularz rejestracyjny TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7131199