Zbierajmy klucze dla dzieci z kliniki “Budzik”

Zbierajmy klucze dla dzieci z kliniki “Budzik”

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę zachęca do udziału w szczytnej akcji. Oddając stare i niepotrzebne klucze, można wesprzeć klinikę dla dzieci w śpiączce “Budzik” oraz Fundację Ewy Błaszczyk “Akogo?” Pozbierajcie niepotrzebne klucze zalegające w Waszych szufladach, w biurkach, pudełkach, piwnicach i zanieście je do wybranych punktów http://www.pssk.eu/wyszukiwarka-punktow-serwisowych/ które zezłomują klucze, a dochód przeznaczą na Klinikę „Budzik”. Może tym symbolicznym kluczykiem uda się obudzić kolejne dziecko.

Na profilu facebookowym FDDS można zaobserwować, że w akcję włączają się szkoły i przedszkola, do czego i my zachęcamy. Sprawdziliśmy, że w naszej okolicy punkt zbiórki kluczy znajduje się w firmie Ryszard Kochel Z.U.H. KORYS /Awaryjne otwieranie zamków/ w dwóch lokalizacjach: w Toruniu przy ul. Dziewulskiego 15 H, w Łysomicach przy ul.  Osiedlowej 1.

Więcej informacji: profil facebookowym Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę

Fot. FDDS

15 czerwca 2021 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7185678

Skip to content