Zaproszenie na szkolenia dla kadr pieczy zastępczej

Rodzice z dzieckiem, rodzina, Pixabay

Zaproszenie na szkolenia dla kadr pieczy zastępczej

Akademia Kultury Informacyjnej logo

Akademia Kultury Informacyjnej zaprasza na bezpłatne szkolenia w ramach projektu „Szkolenie kadr pieczy zastępczej” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w zakresie realizacji ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej. Projekt jest realizowany na zlecenie Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii.

Organizator przygotował szeroką ofertę szkoleń on-line oraz stacjonarnych, dostęp do platformy e-learningowej będącej dużym repozytorium wiedzy, z której można korzystać również po szkoleniach.

Uczestnikami projektu są przedstawiciele jednostek organizacyjnych wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej różnych szczebli samorządu terytorialnego, od instytucji gminnych przez powiatowe i wojewódzkie oraz przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, oświaty, systemu zdrowia oraz służb pracujących z dziećmi i rodzinami biologicznymi, osobami sprawującymi pieczę zastępczą i rodzinami adopcyjnymi.

Zaproszenie do udziału w bezpłatnych szkoleniach skierowane jest do wszystkich zaangażowanych w instytucjonalne wsparciem rodziny, zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie organizacji pieczy zastępczej.

Wszelkie informacje dotyczące udziału w projekcie wraz z harmonogramem szkoleń i formularzem rejestracji dostępne są na stronie: https://www.aki.edu.pl/piecza.

Organizator Projektu:

Akademia Kultury Informacyjnej Sp. z o.o.
03-301 Warszawa
ul. Jagiellońska 78
Tel. 22 506 57 90; 22 506 57 91
e-mail: piecza@aki.edu.pl

Źródło: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

Fot. Pixabay

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 7189521

Skip to content